Jestem specjalistą neurologiem. W 2009 r. ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. Odbyłam praktyki zagraniczne w University Hospital Carl Gustav Carus w Dreźnie.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam przez wiele lat w Oddziale Neurologicznym oraz na dodatkowych kursach szkoleniowych. Od wielu lat jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Systematycznie uczestniczę w zjazdach i konferencjach neurologicznych, poszerzam swoją wiedzę o najnowsze doniesienia ze świata nauki.
Dzięki czemu utrzymuję wysoki standard oferowanych usług z zakresu diagnostyki, profilaktyki oraz leczenia neurologicznego. Dzięki znajomości języka angielskiego i niemieckiego, korzystam również z publikacji obcojęzycznych.
     W mojej praktyce lekarskiej współpracuję z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, jak również Neurologami z całej Polski. Moja praca jest moją wielką pasją, wykonuję ją z pełnym zaangażowaniem w proces terapeutyczny pacjenta. Każdego mojego Pacjenta traktuję indywidualnie i holistycznie, co oznacza, że patrzę całościowo, biorąc pod uwagę całokształt stanu zdrowia fizycznego, jak również samopoczucie psychiczne. Spojrzenie holistyczne na zdrowie człowieka to traktowanie człowieka jako integralną całość, a nie jedynie wycinek wymagający szczególnej uwagi, np. chory Kręgosłup.
     Zatem moim nadrzędnym celem jest kompleksowe podejście które pozwala mi opracować optymalny plan leczenia zbliżający pacjenta do pokonania dolegliwości lub zatrzymania rozwoju choroby, ustalenie właściwej diagnozy, zastosowanie celowanej terapii oraz ostatecznie zadowolenie moich pacjentów.
     Odczuwam wielką satysfakcję z kontaktu z pacjentem, cieszę się dobrymi efektami mojej pracy i cieszę się gdy Pacjenci do mnie wracają , polecając mnie - jako dobrego neurologa.Dokładam największych starań aby wizyta w moim gabinecie odbywała się w milej atmosferze, starając się złagodzić stres związany z wizytą i badaniami lekarskimi.

Joanna Niedzielska - Gnatowska

lek. Joanna Niedzielska (Gnatowska)